KTO, CO I DLACZEGO?

 

KTO I CO? Agata i Szymek. Żona i Mąż. Urodzeni w latach ’80. Oboje uparci. Żona – nadwrażliwa, potrafiąca płakać nawet na reklamach, o babskich filmach już nie mówiąc. Mąż – twardo stąpający samiec, wielki fan złotego trunku. Ona – miłośniczka kryminałów, blogów podróżniczych i kulinarnych, niekoniecznie korzystająca z wszystkich przepisów. On – miłośnik swoich dwóch kółek, do czego przekonał nawet i Ją. Oboje starający się spełniać marzenia o dalekich i bliskich podróżach. Nieuznający wycieczek z biurem podróży, fascynaci błogich urlopów.

DLACZEGO? Aby niczego nie żałować. Aby zobaczyć kawałek świata. Aby mieć co wspominać. Aby opowiadać. Aby każdy urlop był inny od poprzedniego. Aby postawić stopę na innym kontynencie. Aby przejechać motorem Route 66.

AKTUALIZACJA 2015 – w  marcu dołączył do nas Mikołaj, który od razu podbił nasze serca. Tak więc z podróży „we dwoje”, zrobiły się podróże „we troje”. I wiecie co? Już wiemy, że właśnie takie są najciekawsze!

AKTUALIZACJA 2016 – na koniec listopada nasza rodzina powiększyła się o Jakuba. Jesteśmy już w komplecie, więc teraz możemy odkrywać świat razem z naszymi synkami.