NITKI W DRODZE

KTO, CO I DLACZEGO?

 

KTO I CO? Agata i Szymek. Żona i Mąż. Urodzeni w latach ’80. Oboje uparci. Żona – nadwrażliwa, potrafiąca płakać nawet na reklamach, o babskich filmach już nie mówiąc. Mąż – twardo stąpający samiec, wielki fan złotego trunku. Ona – miłośniczka kryminałów, blogów podróżniczych i kulinarnych, niekoniecznie korzystająca z wszystkich przepisów. On – miłośnik swoich dwóch kółek, do czego przekonał nawet i Ją. Oboje starający się spełniać marzenia o dalekich i bliskich podróżach. Nieuznający wycieczek z biurem podróży, fascynaci błogich urlopów.

DLACZEGO? Aby niczego nie żałować. Aby zobaczyć kawałek świata. Aby mieć co wspominać. Aby opowiadać. Aby każdy urlop był inny od poprzedniego. Aby postawić stopę na innym kontynencie. Aby przejechać motorem Route 66.

AKTUALIZACJA 2015 – w  marcu dołączył do nas Mikołaj, który od razu podbił nasze serca. Tak więc z podróży „we dwoje”, zrobiły się podróże „we troje”. I wiecie co? Już wiemy, że właśnie takie są najciekawsze!

Sweet Studio 0002

AKTUALIZACJA 2016 – na koniec listopada nasza rodzina powiększyła się o Jakuba. Jesteśmy już w komplecie i czekamy na wyprawy 😉

9 odpowiedzi do artykułu “KTO, CO I DLACZEGO?

  1. Łukasz

    Z utęsknieniem czekam na więcej. Mam nadzieję, że kiedyś będzie to wspólny wyjazd !!! Boso przez Świat :). Jestem waszym wielkim fanem, czekam na fotografie 🙂 !!! Powodzenia

  2. H. Marczak

    Oglądając Wasze fotki z Tajlandii, rozpoznałam kawałek swojej Rodzinki. Gratuleję wyprawy, serdecznie wszystkich pozdrawiam !!!

  3. Maria Śmiechowska

    Agata, dziękuję bardzo za informacje o Twoim sposobie na życie! Razem z mężem, łap szczęście pełnymi garściami i pakuj wszystko do plecaka wspomnień;-) I obyście jak najdłużej mieli co „pakować”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *